niedziela, 10 kwietnia 2016

WIOSENNE "MUST HAVE"Kwiecień plecień, raz ciepło raz zimno ale przecież taka kolej rzeczy ;)
Dzisiaj siedzę przy kominku z herbatą z pomarańczą i goździkami (tak bardzo wiosennie nieprawdaż?) i planuję jak zwykle. 
Pomimo przeszywającego zimna mam w głowie wiosnę. Rozmyślam jakie kwiaty w tym roku posadzę na oknach. 
Tak i to jest moje pierwsze wiosenne "must have". Nie wyobraża sobie mojego domu bez kwiatów! I zwierząt oczywiście! Ale to, że w każdym kącie jakieś u nas siedzi to wszyscy dobrze wiecie :)))

Kwiaty, kwiaty i... świece. Nie tylko pora jesienno zimowa jest dobrym okresem do palenia świec. Wiosną palę te o kwiatowych, delikatnych zapachach. Nawet w dzień kiedy jest jasno mam w domu zapalony kominek z ulubionym woskiem. Właśnie uświadomiłam sobie, że mam braki i muszę uzbroić się w wiosenny zapas ulubionych zapachów :)Oprócz kwiatów i świec w moim domu musi być zawsze coś słodkiego! No po prostu żyć nie mogę bez słodyczy! Nie mogę się doczekać kiedy pojawią się pierwsze świeże owoce jak truskawki, maliny! Będę piec na okrągło :)

Na wiosnę wkraczają też wszechobecne pastele, w detalach, w ozdobach i naczyniach. Ciekawa jest kiedy mi się znudzą? Póki co, towarzyszą mi kolejny sezon i nadal dobrze się czuję w ich towarzystwie :)

Właśnie prawie zadławiłam się goździkiem z herbaty... To chyba znak by pożegnać na dobre zimowe klimaty ;)

Ciepełka i słoneczka Wam życzę!
A od Freda wielki uśmiech :)))


Buźka, K.

2 komentarze:

 1. super u Ciebie, bardzo mi się podoba Twoje mieszkanie
  pozdrawiam
  ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, ciepło i przytulnie .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń